Montaż rynien

Specjalizujemy się w pracach blacharsko- dekarskich, do których należy również montaż rynien i rur spustowych. Kompleksowe wykonanie pokrycia dachowego musi bowiem obejmować zamontowanie systemu odprowadzającego wodę. Brak sprawnie działającego systemu orynnowania prowadzi do zaciekania ścian wodą i w konsekwencji do uszkodzenia budynku.

Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie orynnowanie każdego budynku z PVC lub ze stali. Dobierzemy rynny i rury o przekrojach dopasowanych do wielkości dachu. Obliczymy wymaganą liczbę spływów i lejów, tak aby system odwodnienia spełniał swoje zadanie nawet podczas intensywnej ulewy. W przypadku równoczesnego prowadzenia prac ciesielskich na dachu zaprojektujemy odpowiednie spadki dachu i okapy, które umożliwią bezproblemowy odpływ wód opadowych.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie i montażu rynien?

Zakup rynien powinien być poprzedzony rzetelną analizą potrzeb, dokonaniem pomiarów i obliczeń wielkości dachu. Dlatego też dobór rynien najlepiej powierzyć specjalistom, którzy wiedzą, na co należy zwrócić uwagę, aby system działał bez zarzutu przez długie lata. Doświadczony dekarz uwzględni wszystkie te aspekty w procesie zakupu i sprzedaży rynien, tak aby dostarczyć i zamontować produkty o właściwych parametrach technicznych. Przy zakupie i montażu systemu rynnowego warto wziąć również pod uwagę:

  • nachylenie poszczególnych połaci dachu
  • ruchy termiczne rynien
  • obciążenia atmosferyczne
  • napór śniegu
  • działanie temperatur
  • odpowiednie ukształtowanie spadków

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *


Twoja nazwa:*

Twoja strona WWW:

Treść komentarza: